Lt / En
Apie ŠMC   /   Darbuotojai   /   Ataskaitos   /   Viešieji pirkimai   /   Dokumentai   /   Skelbimai
Administracija

Direktorius
Kęstutis Kuizinas: (+370 5) 2629891; kuizinas@cac.lt

Direktoriaus pavaduotoja
Virginija Januškevičiūtė: (+370 5) 2616070; virginija@cac.lt

Projektų vadovė (Sapiegų rūmų aktualizavimas; ŠMC modernizavimas)
Inga Blažienė: +370 687 14055; inga@cac.lt

Personalo vadovė
Ieva Laurinėnienė: (+370 5) 2624019; ieva@cac.lt


Programos ir sklaida

Kuratoriai
Neringa Bumblienė: (+370 5) 2616070; neringa@cac.lt
Julija Fomina: (+370 5) 2616070; julija@cac.lt
Asta Vaičiulytė: (+370 5) 2616070; asta@cac.lt

Edukacinės programos ir bendruomenių įtraukimo veiklų kuratoriai
Vilius Vaitiekūnas: +370 696 83445; vilius@cac.lt
Kamilė Krasauskaitė: +37060954853; kamile@cac.lt


ŠMC parodų programą kartą į metus tvirtina ŠMC taryba.

Atstovė žiniasklaidai
Dovilė Grigaliūnaitė: +370 670 10584; dovile@cac.lt


ŠMC skaityklos koordinatorė
Jurgita Sakalauskaitė: (+370 5) 2608960; jurga@cac.lt

Dizaineris
Vytautas Volbekas: +370 604 79930; vytautasvolbekas@gmail.com


Techininis skyrius

Techninio aptarnavimo skyriaus vedėjas
Audrius Antanavičius: +370 692 61919; audrius@cac.lt

Ūkio skyriaus vedėjas
Justinas Prusevičius: (+370 5) 212 1954; justinas@cac.lt


Buhalterija

Vyriausioji buhalterė
Žydrūnė Ribokienė: (+370 5) 2121927; zydrune@cac.lt

Vyriausiosios buhalterės pavaduotoja
Aušra Maciulevičienė: (+370 5) 2121972; ausra@cac.lt


Kitų darbuotojų kontaktus galite sužinoti susisiekę su personalo reikalų vadove Ieva Laurinėniene.



ŠMC automobiliai

Krovininis-lengvasis automobilis Renault Trafic, valstybinis Nr. COL 910
Lengvasis automobilis Citroën Cactus, valstybinis Nr. HTT 433
Už automobilius atsakingas vairuotojas-tiekėjas Viktoras Musteikis, (+370 5) 2124004
Kalendorius
Kvietimas kūrėjams
Menininkų kalendoriai 2021
Lietuvos vizualiųjų menų vitrina
59-oje Venecijos meno bienalėje Lietuvai atstovaus Robertas Narkus
Virtuali paskaita apie menininko Michaelio Rakowitzo istorinius ir politinius kūrybos kontekstus
Prancūzijoje atidaroma Valdo Ozarinsko (1961–2014) retrospektyva
Archyvas